نت آبی مرجعی از انواع آکورد، نت ، تبلچر، و کتب آموزشی است که توسط یک تیم با تجربه تهیه و تنظیم شده و در اختیارهنرمندان و نوازندگان در عرصه موسیقی قرار میگیرد. تیم نت آبی خالصانه تلاش دارد تا با ارائه بهترین و با کیفیت ترین مطالب در این زمینه، خدمتی به شما دوست داران موسیقی کرده باشد.

اعضای نت آبی ، سعی دارند آکورد ها و نت های موسیقی را به بهترین ، کامل ترین و درست ترین شکل ممکن در اختیار دوست داران هنر موسیقی قرار دهند تا خدمتی شگرف به عرصه موسیقی در زمینه آموزش کرده باشند.

همچنین ، در راستای بهبود عملکرد دوستان و مخاطبین عزیز ، تیم نت آبی در حال تهیه و آماده سازی خدمات بسیار مفید و پرکاربرد دیگری مانند ویدئو های آموزشی با بالاترین کیفیت و به روز ترین متد آموزشی توسط اساتید مجرب  ، تهیه و تنظیم بکینگ ترک محبوب ترین آهنگ های ایرانی و خارجی با بالاترین کیفیت ممکن است که به زودی در اختیار شما مخاطبین عزیز نت آبی قرار خواهد گرفت.

امیدواریم تلاش های خالصانه و صمیمانه ما کمکی باشد برای شما مخاطبان هنردوست و عزیز!!! بی صبرانه منتظر پیشنهادات، انتقادات و نظرات مفید شما کاربران عزیز در راستای بهبود عملکرد نت آبی هستیم.

برای ارتباط با تیم ما و بیان هرچه که دوست دارید می توانید از طریق صفحه ارتباطی نت آبی اقدام کنید.

راستی برای دریافت اطلاعات بیشتر و مشاهده آخرین و بروز ترین مطالب و محصولات حتما عضو کانالمون بشید.

فهرست